UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 13316215
nr 1331 6215
Armbandsur
2 st, 14K, bruttovikt: 31g.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 1 juni 2020
kl 18:57:48
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr